Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 28 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Představení posádky
Představení posádky Ondřej Blaťák - Pavel Zvonek

Jaké jsou tvé ambice a šance v Okříškách?
Žádné přehnané ambice nemám. Chtěl bych hlavně bez problémů dojet do cíle. Nasadím proto klidnou vyrovnanou aristokratickou jízdu. Samozřejmě se ale zároveň budu snažit neudělat velkou ostudu svému krásnému a dříve úspěšnému autu.

Myslíš, že zúročíš zkušenosti získané při testování okruhových Octávek?
Myslím, že mé okruhové zkušenosti někteří mí kolegové (např. p. Vladyka) příliš přeceňují. Měl jsem možnost svézt se cca 15 rychlých kol na okruhu v Mostě s upravenou Octavií využívající některé komponenty z vozidel Škoda Octavia cupu. Navíc jsem měl možnost porovnat data z telemetrie s hodnotami jež byly naměřeny se stejným vozem např. R. Krestovi (děkuji tímto p. Paterovi, který mi toto celé umožnil). Z celé akce jsem si odnesl spoustu poznatků, které bych rád využil i v rally. Nejvýraznějšími změnami ke kterým jsem se rozhodl na základě okruhového svezení by mělo být zpodrobnění rozpisu a snaha o lepší využití brzd auta..

Co se změnilo po zimě na vozidle, jaká byla příprava na sezónu?
Na autě se nic zásadně nezměnilo. Snad jen byla větší pozornost věnována brzdám, které se mi na tomto autě od začátku zdají slabší. Snažil jsem se opravdu přípravě auta dát maximum. Doufám, že vzhledem k mým malým zkušenostem se závodními auty toto "mé" maximum bude stačit.

Můžeš říct něco o svém spolujezdci?
Upravím trochu větu z jedné Cimrmanovy hry: O svém spolujezdci nemohu říct nic pozitivního ani negativního. Jak sám nedávno řekl, vybral jsem si ho především proto, že i s přilbou váží méně než 60 kg.

Co zbytek sezony, chceš zaútočit na titul?
Jak by řekl např.Robert Reichel-musíme jít zápas od zápasu , v našem případě závod od závodu. Uvidíme jak daleko dojdeme. Podle předběžných propočtů bych mohl startovat tak na 3-4 sprintech. Co se titulu týče, jedna věc je chtít a druhá zase realita. Nemyslím si, že s množstvím peněz, které si já mohu dovolit do svých startů vložit, je možné na titul vůbec pomyslet. Od toho jsou tu jiní - Pinkas, Dvořák, kteří mají lepší techniku a hlavně finanční zázemí. Základním předpokladem pro zisk titulu (stačí se podívat do nedávné historie) je startovat na všech podnicích sprintrally, což se mi letos patrně nepodaří

Jak si připraven na případný sníh?
Na sníh jsem připraven dobře. Podařilo se mi totiž sehnat zánovní boby. S obutím na auto je to horší. Nebudu to ale rozvádět, protože mě tyto myšlenky velice stresují. Stále ale věřím, že se pojede na suchu.

Bral bys radši sníh nebo rozježděný mokrý "bordel"?
V podstatě je mi úplně jedno za jakých podmínek se pojede. Mé zkušenosti ať na suchu, vodě, bordelu, sněhu ledu jsou totiž stejně mizivé. Především to, že jsem svým autem ještě téměř vůbec nic neodjel, na rozdíl od svých soupeřů, kteří vesměs absolvovali celou loňskou sezonu, bude mým hlavním handicapem.

A na závěr klasická otázka, kdo je tvým vzorem?
J.Tarabus, J.Blažek, D.Vladyka a MuDr. Štrosmajer.

Rally Vysočina 2003 pohledem spolujezdce posádky st. č. 61
Letošní ročník Rally Vysočina
Loňský ročník Rally Vysočina
Ostatní podniky

Související články:

 • Rozhovor s vítězem třídy 9 v MMČR 2011 Ondřejem Blaťákem
 • MČR - rallyUplynulá Rally Příbram rozhodla o tom, že vítězem letošního „velkého“ mistrovství ve skupině 9 (dříve N2) se stal Ondřej Blaťák. Ondřej tak doplnil svoji sbírku úspěchů v celkovém pořadí našich hlavních šampionátu, když z loňska již měl titul vicemistra MMČR v rally ve skupině A a 2WD a z předloňska titul vítěze třídy N2 v MČR Sprintrally a druhé místo v MMČR v rally v téže třídě. Díky zajímavému civilnímu povolání tohoto jezdce by se tento článek mohl také jmenovat třeba „Rozhovor s nejrychlejším akademikem české rally“.

  Více... | 0 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Aleš Holakovský kdy 10.10.2011 14:38:09 (3815 čtenář(ů))
 • O. Blaťák po Rallye Rosice – rozhovor
 • RozhovoryRally2.comTaké na startu prvního ročníku New Balance Rosice nechyběla posádka Rallysportu Příluky. S vozem Puget 106 nás zde zastupoval Ondřej Blaťák, premiérově navigovaný spolujezdcem Jakubem Wagnerem. Po úspěšném startu na Rallye Ecce Homo se očekávalo, jak se Ondra a jeho nový mitfára vypořádají s rychlou tratí v okolí Rosic.

  Více... | 3 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Pavel Zvonek kdy 15.09.2005 12:35:59 (3856 čtenář(ů))
 • O. Blaťák veze bronz ze Šternberka - rozhovor
 • Ostatní rallyRally2.comPo více než roční přestávce se v závodním voze na automobilové soutěži objevil Ondřej Blaťák. Spolujezdeckou premiéru si po jeho boku odbyl Michal Lenoch. Nově složené posádce Rallysportu Příluky se na náročných tratích v okolí Šternberka vedlo velice dobře. Nejen na průběh soutěže jsme se zeptali v našem rozhovoru pilota posádky.

  Více... | 9 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Zdeněk Vladyka kdy 09.08.2005 10:45:31 (2247 čtenář(ů))
 • Brno pohledem spolujezdce st.č.79
 • MČR - sprintrallyDruhým podnikem jednodenních soutěží se letos stala Autotec rally Brno. Na jejím startu se objevila také dvojice Ondřej Blaťák – Pavel Zvonek s vozem Peugeot 106 Rallye. Bohužel ani tentokráte se jí nepodařilo dojet do cíle. Proč se tak stalo se můžete dočíst v komentáři spolujezdce.

  Více... | 5 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Pavel Zvonek kdy 20.05.2004 19:51:28 (3046 čtenář(ů))
 • Rally Vysočina pohledem spolujezdce posádky st. č. 77
 • MČR - sprintrallyRally2.comNa prvním závodě mistrovství rally v jednodenních soutěžích měl zastoupení také Rallysport Příluky. Se startovním číslem 77 se na start této soutěže postavila dvojice Ondřej Blaťák – Pavel Zvonek s vozem Peugeot 106 rallye.

  Více... | 11 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Pavel Zvonek kdy 15.03.2004 12:56:06 (3526 čtenář(ů))
 • Rozhovor s O. Blaťákem před Rally Vysočina
 • RozhovoryPrvní soutěž sprinterského mistrovství Rally Vysočina už pomalu klepe na dveře. Nám se podařilo při vrcholících přípravách získat rozhovor s Ondrou Blaťákem, který se na startu této soutěže objeví s vozem Peugeot 106 ve třídě N1. Jak probíhala zimní příprava, jaké jsou ambice jezdce a další zajímavosti vám přináší náš rozhovor.

  Více... | 13 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal David Zvonek kdy 08.03.2004 19:02:07 (4268 čtenář(ů))
 • Vyškov pohledem spolujezdce posádky startovní číslo 82
 • MČR - sprintrallyRally2.comNa předposledním letošním rallysprintu se objevila za Rallysport Příluky, specielně pro tento závod složená, posádka Ondřej Blaťák – Pavel Zvonek. Přerovsko – zlínská dvojice chtěla s loňským mistrovským autem Peugeot 106 (ex Fadrný) prověřit své schopnosti v silně zastoupené třídě N1. O tom, že to bylo měření velice dramatické se dočtete v komentáři spolujezdce.

  Více... | 23 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
  Napsal Pavel Zvonek kdy 18.09.2003 20:59:10 (3403 čtenář(ů))
    
  Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
  webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
  na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


  © Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 0.990597 vteřiny k natažení.