nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

• Barum Rally 2002 buší na dveře

• MČR - rally Letošní ročník barumky se blíží ke svému startu a co bychom to byli za zlíňáky, kdybychom nepřinesli nějakou tu informaci k již 32. ročníku.
    Více... | Není komentář | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Lukáš Vičánek kdy Pondělí, 08 Červenec 2002 @ 17:56:23 (1554 čtenář(ů))

• Týmový komentář po Bohemia rally 2002

• Týmové Informace Rally2.comDo startu na Rally Bohemia se vkládaly velké naděje. Bohužel už prolog přinesl poruchu poloosy na voze posádky Tarabus - Norek a velkou ztrátu do dalšího průběhu rally. Ještě vetší smůla postihla Kneifela s Blažkem, kteří na poslední sobotní RZ havarovali. Podrobnosti včetně videa a výpovědi přímých účastníků naleznete v tomto komentáři.
    Více... | 4 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Neděle, 07 Červenec 2002 @ 23:12:25 (2238 čtenář(ů))

• Novinky v naší fotogalerii

• Fotogalerie Dnes na našich stránkách můžete vidět fotografie naší posádky Jaromír Tarabus – Igor Norek z Rallye Bohemia 2002, kde naše posádka obsadila druhé místo ve třídě N2. Dále zde naleznete i fotografie naší posádky Tarabus-Staněk ze Seat rally Český Krumlov.
    Více... | 1 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Neděle, 07 Červenec 2002 @ 18:39:46 (1332 čtenář(ů))

• 29. Rallye Bohemia 2002– celkové neoficiální výsledky

• MČR - rally V neděli skončil čtvrtý podnik MČR v rally, 29. ročník Rallye Bohemia. Z celkového počtu 130 přihlášených posádek dokončilo soutěž 63. Na prvním místě se umístil Roman Kresta, jako druhý dokončil soutěž Václav Pech a na třetím místě se umístil Tomáš Hrdinka. Naše posádka RallySportu Příluky Jaromír Tarabus – Igor Norek se umístila na 2. místě ve třídě N2 na 22. místě ve skupině N a na 40. místě absolutně.
    Napsal Štěpán Forman kdy Středa, 03 Červenec 2002 @ 21:14:22 (1387 čtenář(ů))

• Mistr se nedal

• MČR - rally Více než přesvědčivým vítězstvím skončila Rallye Bohemia. Posádka Roman Kresta – Jan Tománek na tovární Škodě Octavii WRC si poradila se všemi protivníky a nástrahami tratě a v cíli se radovala ze zaslouženého vítězství.
    Více... | 7 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Petr Šulčík kdy Úterý, 02 Červenec 2002 @ 01:30:53 (1106 čtenář(ů))

• Krátce z Rally Bohemia

• Krátce Rally2.comNa letošním, již 29. ročníku Rally Bohemia, který se jel v okolí Mladé Boleslavi a Turnova, se ve třídě N2 opět sešla vynikající konkurence. Z našeho rallysportu se na startu objevila posádka Jaromír Tarabus – Igor Norek a jejich týmoví kolegové Milan Kneifel – Jaroslav Blažek. Už na Sosnové odešla prvně jmenované posádce poloosa, RZ nedokončili, ale do druhého dne mohli kluci odstartovat, byť s tříminutovou penalizací a zahájit tak stíhací jízdu ukončenou druhým místem. Mnohem hůře dopadl Milan s Jardou, kteří soutěž skončili v lese na poslední sobotní RZ po nárazu do stromu a kotrmelci. Podrobnosti přineseme v průběhu týdne v týmovém komentáři.
    Napsal Pavel Zvonek kdy Úterý, 02 Červenec 2002 @ 00:25:39 (1946 čtenář(ů))

• Týmový komentář RSP před startem Rallye Bohemia

• Týmové Informace Rally2.comV pátek 28.6.2002 odstartuje čtvrtý podnik MČR v rally Rallye Bohemia. Naše posádka RallySportu Příluky Jaromír Tarabus – Igor Norek se startovním číslem 60 s vozem Honda Civic 1,6 Vti nebude na startu soutěže chybět.