• Informace serveru Mate-li zajem zaslat nasemu serveru nekterou ze svych fotografii, pockejte prosim do stredy. Dnes probiha udrzba serveru a proto by mohlo dojit ke ztrate vasi fotografie. Dekujeme za pochopeni, redakce RSP.
    Více... | 6 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Úterý, 07 Květen 2002 @ 14:46:53 (1852 čtenář(ů))

• Seat Rally Český Krumlov – časový harmonogram - ZMĚNA

• MČR - rally V pátek 17.5.2002 odstartuje v Českém Krumlově 30.ročník Seat Rally Český Krumlov 2002 třetí podnik MČR Rally. POZOR !! Oproti již uveřejněném časovému harmonogramu dochází k drobným změnám. Byla zrušena jedna RZ a přidáno servisní stanoviště. Na soutěžící čeká 16 rychlostních zkoušek o celkové délce 186 km. Celková délka trati činí 369 km.
    Více... | Není komentář | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Pondělí, 06 Květen 2002 @ 22:35:09 (1434 čtenář(ů))

• Novinky v naší fotogalerii

• Fotogalerie Dnes Vám přinášíme první fotografie naší posádky Jaromír Tarabus - Igor Norek z letošní sezóny. Jsou z prvního závodu MČR Rally Šumava Mogul, kde naše posádka obsadila první místo ve třídě N2. Naleznete zde i novinky v rubrice "zákulisí" .
    Více... | 1 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Neděle, 05 Květen 2002 @ 19:47:26 (1506 čtenář(ů))

• Valašská rally 2002 očima Zdeňka Vladyky

• MČR - rally Druhé dějství našeho super šampionátu se přesunulo na Moravu, konkrétně na Valašsko do Valašského Meziříčí. O klasickém uskákaném Vsetínu, jezdícím se po kotárech v okolí Pržna, Huslenek nebo Kateřinic si můžeme nechat jen zdát a tak trať tvořili nijak výrazné úseky, na kterých se však odehrávaly velmi dramatické a až do konce soutěže vyrovnané souboje soutěžních posádek.
    Více... | 4 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Zdeněk Vladyka kdy Sobota, 04 Květen 2002 @ 12:05:41 (1855 čtenář(ů))

• Týmový komentář po Valašské rally

• Týmové Informace Rally2.comPřečtěte si jak probíhal druhý podnik mezinárodního mistrovství České republiky z pohledu našeho týmu. Na konci našeho komentáře nám Jaromír Tarabus odpověděl na několik otázek ohledně tratí,diváků a rychlostních zkoušek na letošní Valašské rally.
    Více... | 3 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Čtvrtek, 02 Květen 2002 @ 01:01:36 (2906 čtenář(ů))

• Pro vítězství si na Valašsku dojel Hrdinka

• MČR - rally Druhým podnikem pokračovalo MMČR v automobilových soutěžích. Jezdci závodili v okolí Valašského Meziříčí a Vsetína. Po rally Šumava byla na pořadu Valašská rally. Do závodu odstartovalo osm vozů specifikace WRC. Na startu chyběl Pavel Sibera a jen kolem tratě byl vidět Staňa Chovanec.