Týmový komentář RSP před startem Valašské rally
Datum: Středa, 24 Duben 2002 @ 22:31:05
Téma: Týmové Informace

Rally2.comV pátek 26.4.2002 odstartuje druhý podnik MČR v rally XXI. ročník Valašské Rally. Naše posádka RallySportu Příluky Jaromír Tarabus – Igor Norek se startovním číslem 68 s vozem Honda Civic 1,6 Vti nebude na startu soutěže chybět.V pátek 26.4.2002 odstartuje druhý podnik MČR v rally XXI. ročník Valašské Rally. Naše posádka Rallysportu Příluky Jaromír Tarabus – Igor Norek se startovním číslem 68 s vozem Honda Civic 1,6 Vti nebude na startu soutěže chybět. Naše posádka zde svede s Vladimírem Barvíkem, Milanem Kneifelem a dalšími boj o další mistrovské body.

Při této příležitosti bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám pomohli jak finančně, tak technickou přípravou vozu. Hlavní dík zaslouží zejména firmy CARPO – pracovní oděvy, Petr Machů – výkup dřeva, firma PLANSEETIZIT a UNION BANKA. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat majiteli vozu panu Tlusťákovi a všem jeho mechanikům, kteří na tento závod připravují soutěžní vůz.
Pro ty z Vás, kteří byste měli zájem zviditelnit svoji firmu na závodním voze máme stále ještě volnou reklamní plochu. Pokud se mezi Vámi, čtenáři tohoto článku. najdou případní zájemci o pronájem reklamní plochy, kontaktujte nás prosím na e-mail: Stepan.Forman@Priluky.cz

Tímto zvu všechny příznivce našeho týmu na tratě XXI. ročník Valašské Rally a doufám že výkon naší posádky Vás všechny potěší.


Štěpán Forman
vedoucí týmu RallySport Příluky


Logo Logo Logo LogoTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=612