Týmový komentář RSP před startem Šumavy
Datum: Čtvrtek, 14 Březen 2002 @ 21:30:00
Téma: Týmové Informace

Rally2.comKe zlomové záležitosti v historii našeho týmu dojde v pátek 15.3.2002. Tento den totiž sjede ze startovní rampy 37. ročníku Rally Šumava dvojice Jaromír Tarabus – Igor Norek. Po dvou letech vyplněných působením v rallysprintech a okořeněných ziskem celkových prvenství ve třídách N1 a N2, tak budou moci předvést své umění v našich nejdelších a nejnáročnějších soutěžích. Při této příležitosti jsme požádali vedoucího týmu Rallysport Příluky Štěpána Formana o zodpovězení několika otázek.Ke zlomové záležitosti v historii našeho týmu dojde v pátek 15.3.2002. Tento den totiž sjede ze startovní rampy 37. ročníku Rally Šumava dvojice Jaromír Tarabus – Igor Norek. Po dvou letech vyplněných působením v rallysprintech a okořeněných ziskem celkových prvenství ve třídách N1 a N2, tak budou moci předvést své umění v našich nejdelších a nejnáročnějších soutěžích. Při této příležitosti jsme požádali vedoucího týmu Rallysport Příluky Štěpána Formana o zodpovězení několika otázek.

Kdo je sponzorem našeho týmu ?
Bohužel na začátku letošní sezóny se potýkáme s nedostatkem finančních prostředků. Rozhodli jsme se účastnit "velkého" mistrovství a to je mnohem náročnější na zabezpečení financí než sprintrally, které jsme se účastnili v minulých letech. Díky našim stálým sponzorům, kteří náš tým podporovali i v minulých sezónách se nám podařilo zajistit dostatečné množství finančních prostředků na start do letošní sezóny. Tímto bychom chtěli poděkovat firmám:CARPO pracovní oděvy, Petr Machů výkup dřeva, K+Z klempířské práce, které zabezpečily start naší posádky na první rally MČR, Rally Šumava. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat našemu mediálnímu partnerovi firmě DATITEL se kterou budeme i nadále pokračovat ve výborné spolupráci. Při této příležitosti, bych chtěl požádat všechny příznivce rally, kteří by se chtěli stát obchodními partnery, nebo sponzory a tím podpořit naši posádku v letošní sezóně o kontakt na e-mail Stepan.Forman@Priluky.cz. Veškeré podrobnosti sdělíme při osobním jednání.

Na jakém se pojede voze?
V letošním roce náš tým opět pokračuje v úspěšné spolupráci s týmem MOTOCARSPORT CLUB v AČR ZÁDVEŘICE pana Antonína Tlusťáka, který naší posádce RallySportu Příluky Jaromír Tarabus - Igor Norek pronajímá soutěžní vůz Honda Civic 1,6 VTi upravený pro třídu N2 a zajišťuje kompletní servis a přípravu soutěžního vozu.

Jaké jsou ambice na Šumavě ?
Na Rally Šumava naše posádka startuje poprvé, a o to bude situace složitější. Konkurence ve třídě je opravdu velká, i když chybí loňský vítěz MČR rally Miroslav Cais. Velkými soupeři budou Tomáš Bičák, Vladimír Barvík a nepochybně i týmový kolega Milan Kneifel. Myslím že je zde předčasné dlouze hovořit o nějakých ambicích. Prvním úkolem a myslím si že ne jednoduchým bude soutěž dokončit. Rally má vysoký koeficient a v celkovém bodování bude dobrý každý bod. Umístění mezi prvními třemi by bylo pro náš tým velkým úspěchem.
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=558