Právě vychází DVD „THE BEST OF 2008 - ZDENĚK VLADYKA“
Datum: Pondělí, 16 Březen 2009 @ 11:36:11
Téma: Nabídka videokazet

Rally2.comV těchto dnech vychází nové DVD z názvem „The Best Of 2008 – Zdeněk Vladyka“ mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2008.V těchto dnech vychází nové DVD z názvem „The Best Of 2008 – Zdeněk Vladyka“ mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2008.

RSPříluky : Proč DVD vychází až teď?
ZV – No já jsem to plánoval vydat ještě před loňskými vánocemi, ale v říjnu jsme porodili, takže nějak nezbyl čas. Na druhou stranu, je teď takové hluché místo než se rozjede česká sezóna, takže není od věci zavzpomínat na tu loňskou.

RSPříluky : Co na DVD najdeme.
ZV : Najdete tady nejlepší, nejatraktivnější průjezdy závodních aut, ze soutěží, které jsem letos s kamerou navštívil. Délka kompilace je 90 min. Samozřejmě že nechybí spousta krizovek, výletů mimo trať, havárií, hodin a průjezdů při kterých srdce soutěžního fandy zaplesá. Většinou se jedná o technické, a jezdecky náročné úseky. Ty divácké tzv. "kosy a vracáky" se na kompilaci nevyskytují, a to je rozdíl oproti sestřihům z profesionálních studií. DVD udělá radost zejména "fajnšmekrům", kteří takovéto úseky vyhledávají, ale určitě bude zajímavá i fandům navštěvujícím divácká místa. Těm se aspoň přiblíží úseky, kde se opravdu dělá čas.

RSP : Kdyby měl někdo o toto DVD zájem, jak a koho má kontaktovat.
Ten koho by toto DVD oslovilo ať mi napíše e-maila na adresu zdenek.vladyka@s-projekt.cz. Cena DVD je 200,-Kč.

Videoklip ke kazetě The Best Of Zdeněk Vladyka 2008
Kliknutím na obrázek spustíte video


Ptal se Pavel ZvonekTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1935