Vyhlásená opäť rallye fotosúťaž!
Datum: Úterý, 18 Duben 2006 @ 23:36:35
Téma: MČR - rally

Racing, s.r.o. v spolupráci s firmou Matador Púchov a tlačovým strediskom pripravili pre všetkých tých, ktorí nemajú k fotografovaniu ďaleko, dnes už tradičnú a zaujímavú akciu. V rámci 37. ročníka Rallye Matador Tatry 2006 vyhlasujú totiž súťaž v kategórii fotografia nielen pre profesionálnych fotografov, ale aj pre amatérskych nadšencov.Racing, s.r.o. v spolupráci s firmou Matador Púchov a tlačovým strediskom pripravili pre všetkých tých, ktorí nemajú k fotografovaniu ďaleko, dnes už tradičnú a zaujímavú akciu. V rámci 37. ročníka Rallye Matador Tatry 2006 vyhlasujú totiž súťaž v kategórii fotografia nielen pre profesionálnych fotografov, ale aj pre amatérskych nadšencov. Témou je, pochopiteľne, dianie na 37. Rallye Matador Tatry 2006. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí dokážu zachytiť úžasnú a neopakovateľnú atmosféru tejto súťaže spoza objektívu fotoaparátu.

Stačí, ak svoje svoje súťažné práce s tématikou 37.Rallye Matador Tatry 2006 (vo formáte minimálne 13x18 cm) pošlete do dvoch týždňov od skončenia podujatia (t.j. do polovice mája) na adresu stáleho sekretariátu: Racing, s.r.o., Novonosická 1480, 020 01 Púchov, Slovensko, alebo mailom na e-mailovú adresu: mioz@za.psg.sk.

Ku každej fotografii priložte krátky popis, doplňte údajmi o autorovi (meno, adresa, resp. uveďte, či ide o amatéra alebo profesionála). Odborná komisia vyberie v oboch kategóriách tri najlepšie fotografie a ich autorom venuje firma Racing s.r.o. Púchov zaujimavé vecné ceny.

Ceny za fotosúťaž:
prvé miesto amatéri aj profesionáli: Rally Fun Pack: čiapka s logom, tričko s logom 2007, oficiálny program 2007, SMS, permanentná vstupenka, suveníry + ubytovanie pre dve osoby po dobu pretekov v r. 2007. Druhé a tretie miesto amatéri aj profesionáli: Rally Fun Pack

V Púchove 14. apríla 2006
Roman ORDELT
tlačový tajomník
Rallye Matador Tatry

Hlavní ceny z fotosúťaže mieria z Púchova do Popradu a zahraničia!

Púchovskí organizátori z Racing, s.r.o., ve spolupráci s firmou Matador a tlačovým strediskom vyhlásili při minulom ročníku rallye súťaž v kategorii fotografov, nielen pro profesionálnych, ale aj pre amatérskych nadšencov. Témou bolo zachytiť objektivom fotoaparátu dianie na 36. Rallye Matador Tatry 2005.

Hodnotiaca komisia v zložení Ing. Miloš Ozimý (predseda organizačného výboru Rallye Matador Tatry), Petr Jureňa (automobilový pretekár, majster Európy a Slovenska), Roman Ordelt (tlačový tajomník Rallye Matador Tatry) na mimoriadnom zasedanie v Popradu konštatovala, že fotosúťaž mala dobrú úroveň, aj keď prekvapením bol nízky počet súťažiacich v kategórii profesionálov.V kategórii amatérov prišlo od 19 autorov celkovo 83 súťažných snímkov. Hlavní cena v kategórii medzi amatérmi mierie z Púchova opať do Českej republika. Prvé miesto medzi amatérmi získal Jaroslav Homolka z Kopřivnice, najlepším profesionálom bol vyhodnotený snímok Daniela Hlinky z Popradu.


Vyhodnotenie kategórie PROFESIONÁLI:
1.miesto: Daniel Hlinka, Poprad
2.miesto: František Dušek, Lhota u Vsetína, Česká republika
3.miesto: Viktor Hausknotz, Vsetín, Česká republika

Vyhodnotenie kategórie AMATÉRI:
1.miesto: Jaroslav Homolka, Kopřivnice, Česká republika
2.miesto: Tomasz Kalinski, Warszawa, Poľsko
3.miesto: Ing. Martin Kemka, Žilina

dalšie ocenenie: Radovan Zahradník, LadceV Púchove 14. apríla 2006
Roman ORDELT
tlačový tajomník
Rallye Matador TatryTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1463