Třebíč rozhodne
Datum: Pátek, 21 Říjen 2005 @ 16:06:57
Téma: MČR - rally

Tento víkend zakončí sezónu MMČR podnik v Třebíčí – Horácká Rally. Karty pro mistry ČR v letošním roce jsou již rozdány, avšak o druhé místo musí ještě Karel Trojan spolu s Petrem Řihákem bojovat. Situace ve skupině totiž vypadá následovně: Momentálně je na druhém místě Jan Kopecký, ale pokud posádka ČKD URBAN PNEU RALLY TEAMU na poslední soutěži v Třebíči vyhraje, stříbrný věnec bude patřit právě Karlovi s Petrem, neboť Jan Kopecký se poslední soutěže nezúčastní.Tento víkend zakončí sezónu MMČR podnik v Třebíčí – Horácká Rally. Karty pro mistry ČR v letošním roce jsou již rozdány, avšak o druhé místo musí ještě Karel Trojan spolu s Petrem Řihákem bojovat. Situace ve skupině totiž vypadá následovně: Momentálně je na druhém místě Jan Kopecký, ale pokud posádka ČKD URBAN PNEU RALLY TEAMU na poslední soutěži v Třebíči vyhraje, stříbrný věnec bude patřit právě Karlovi s Petrem, neboť Jan Kopecký se poslední soutěže nezúčastní.

" Třebíč je poslední podnik letošního roku a zde se rozhodne. Určitě se budeme maximálně snažit, abychom zvítězili a dosáhli tak na stříbrnou příčku. Neúčast Václava Arazima a Jana Kopeckého nám nahrává, ale jsou tu další kvalitní jezdci, kteří nám mohou sebrat body."

Horácká rally může být velice nevyzpytatelná. Po ránu se již objevují nejen mlhy, ale i námraza. Můžeme též čekat dešťové přeháňky.

"S Karlem se vždy těšíme na každou soutěž. Doufáme, že bude takové počasí, které nám naše snažení neztíží. Snad nám trochu štěstí přinese i můj talisman – medvídek od dcery, jenž se mnou jezdí po všech závodech."

Celý team a především Lancer EVO VII by měli být na následující rally připraveni.

"Neponechali jsme nic náhodě a přípravě Lanceru jsme se důkladně věnovali. Vyměnili jsme kardan, poloosy, náboje. Na závodním autě však můžete vyměnit skoro vše a pokud nebudete mít trochu toho štěstí, kdykoliv a cokoliv, s čím byste vůbec nepočítali, se vám může rozbít, utrhnout, vyklepat atd. Doufám, že svou důkladnou přípravou se trochu toho štěstí na naši stranu při samotných závodech přikloní."

Na závěr bych chtěl oběma popřát hodně štěstí a ať to se ziskem titulu vícemistrů za rok 2005 vyjde.

Daddy & Karel Trojan Communication

www.kareltrojan.com
www.rihak.czTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1329