Pronájem soutěžního vozu!
Datum: Úterý, 25 Leden 2005 @ 23:36:33
Téma: Inzerce

Se zajímavou nabídkou na pronájem soutěžního vozu Škoda Felicia, připraveného pro třídu N1, přichází pan Daniel Vladyka. Jedná se o vůz, se kterým úspěšně reprezentoval Rallysport PřílukySe zajímavou nabídkou na pronájem soutěžního vozu Škoda Felicia, připraveného pro třídu N1, přichází pan Daniel Vladyka. Jedná se o vůz, se kterým úspěšně reprezentoval Rallysport PřílukyPÁR OTÁZEK PRO MAJITELE VOZU:

Pro koho je pronájem vhodný? A co je v ceně zahrnuto?
Vhodný je pro všechny, kteří se chtějí pěkně svést. Jak pro začínající jezdce, tak i pro zkušenější piloty. Auto se výborně ovládá takže i úplný začátečník by neměl mít problémy. V ceně pronájmu je dovoz vozu na místo konání, kompletní servis, pneumatiky, benzín. Další možností je zapůjčení kombinézy a přilby s intercomem.

Je to konkurence schopný vůz ve třídě?
Na úrovni MMČR při součastné konkurenci rozhodně ano. Co se týká ČMPR tak tady snad nejlépe odpoví naše druhé místo z minulého týdne na Rallye Pelhřimov. Ve sprintech je to složitější neboť se zde schází obrovská konkurence. Na start přijíždí kolem 15 – 20 vozidel a zde záleží hodně na charakteristice trati. Na technické trati díky krátké převodovce a charakteristice motoru určitě je. Samozřejmě na rychlých tratích suzuka a další zahraniční vozy jedou více, ale podvozek Felície je mnohem lepší, což přináší výhody na mokru, sněhu a bordelu.

Proč jste se vůz rozhodli pronajímat. Byl vůz pronajat i loni a s jakým výsledkem?
Abych pravdu řekl, tak jsem původně auto půjčovat nechtěl, ale pokud jsme se chtěli svézt sami, potom nezbývala jiná možnost než auto pronajmout a z vydělaných peněz závodit. Minulý rok s autem jely tři posádky. Sprinty jeli Jiří Sutr a Johann Drapela, předjezdce na Vsetíně jel Petr Soukeník a všichni byli spokojeni, protože dojeli bez problému do cíle.


TECHNICKÉ PARAMETRY VOZU:
 • zdvihový objem: 1300 ccm

 • max. výkon: 90 PS / 5700 ot/ min.

 • brzdové obložení : Ferdo DS 2000, Lucas racing

 • tlumiče: H/P

 • převodovka: pětistupňová zkrácená

 • řízení: s kratším převodem

 • výbava: hasicí systém,volant sedačky- Sparco


  MOŽNOSTI PRONÁJMU:
  Vůz pronajmeme na jakýkoliv závod MMČR, Sprintrally, včetně ČMPR, volné závody apod. Podrobné informace o podmínkách pronájmu získáte při dalším jednání.

  CENA PRONÁJMU:
  Cena bude stanovena dohodou dle délky a typu závodu.

  KONTAKT:
  D.Vladyka@seznam.cz
  mobil: +420 602 404 648

  FOTOGALERIIE:
 • Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
  Rally2.com - Rallysport Příluky

  URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1183