Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 187 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
MČR - sprintrally

TZ: Horácká rally hlásí první přihlášené posádky
Posláno Čtvrtek, 02 Červenec 2009 @ 00:26:28  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


První přihlášené posádky evidují pořadatelé z AČR – Autoklubu elektrárna Dukovany na čtvrtý podnik AutoCont Mistrovství České republiky ve sprintrally, kterým bude 20. Horácká rally s centrem v Třebíči. Soutěž se uskuteční v termínu 17. - 18. července 2009 a vedle rallysprintového šampionátu si rozdělí posádky body do Mistrovství České republiky v rally historických automobilů, Mistrovství ČR juniorů, Dámský pohár ČR a Pohár mládeže v rally.

Pořadatelé v minulých dnech vydali prováděcí ustanovení ohledně doplnění přihlašovacího vkladu pro historické automobily a zároveň opravy místa jedné rychlostní zkoušky při seznamovacích jízdách. „Po přesném proměření a finálním zpracování itineráře došlo k úpravě harmonogramu. Netýká se to časového harmonogramu, ale došlo k úpravě kilometrů, a to směrem dolů. Letošní 20. Horácká rally měří celkem 282,12 kilometrů a obsahuje deset rychlostních zkoušek v celkové délce 73,84 kilometrů. Nejdelší erzetou v itineráři bude úsek z Číchova do Brtnice, který měří celkem 10,19 kilometrů, zatímco nejkratší rychlostní zkouškou bude příměstská erzeta v délce necelých tří kilometrů,“ uvedl Miloš Morávek, ředitel Horácké rally. Do sekretariátu soutěže chodí první přihlášky od jednotlivých soutěžících. Organizátoři evidují týden před uzávěrkou na tři desítky posádek. Přihlášeni jsou například Karel Trněný (Škoda Fabia WRC), Pavel Valoušek, Radek Mifka (oba Mitsubishi Lancer EVO IX), Lumír Firla (Mitsubishi Lancer EVO VII), Jaromír Tomaštík (Subaru Impreza STi) a další. „Velkým diváckým tahákem pro třebíčské fandy motorismu bude po dvou letech návrat domácího jezdce Davida Komárka z Okříšek na soutěžní tratě. Představí se na voze Škoda Octavia WRC v barvách týmu LIQUI MOLY Racing Team vedle stálého jezdce stáje Slováka Igora Drotára. V současné době máme již přihlášeny tři vozy specifikace WRC, ale předpokládáme ještě účast Honzy Štěpánek. Věřím, že všichni svými atraktivními průjezdy na rychlostních zkouškách pobaví diváky podél tratě jubilejní Horácké rally,“ upřesnil Miloš Morávek.
Uzávěrka přihlášek je stanovena na pondělí 6. července. Nejvíce přihlášek chodí pravidelně v posledních dnech před uzávěrkou, navíc o víkendu se koná Rallysprint Kopná ve Slušovicích. „Očekáváme účast kolem stovky posádek, z toho zhruba dvacet historických automobilů. Řada jezdců pošle přihlášky na poslední chvíli,“ objasnil Morávek. Další informace k Horácké rally naleznete v dalších tiskových informacích nebo na oficiální internetové stránce rally na adrese www.horacka.cz

V Třebíči 29. června 2009
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
20. Horácká rally

Související odkazy:
Seznam.cz Rally Team opět na stupních vítězů
Havel zvítězil na Horácké Rally v Poháru Pirelli
Horácká rally hlásí první přihlášené posádky
Jubilejní Horácká rally se přiblížila mílovými kroky!

Vše o letošním ročníku této soutěže
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Horácká rally hlásí první přihlášené posádky" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.15339 vteřiny k natažení.