Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 3 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - sprintrally

TZ: Na Vsetín přijede i Kopecký se Schovánkem
Posláno Neděle, 14 Říjen 2007 @ 17:55:22  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Ještě týden zbývá do startu další mistrovské rally letošní sezony a její pořadatelé už teď mají přihlášených téměř devadesát soutěžících. Vsetínská Würth - Partr rally se totiž za svou čtyřletou historii, během níž se z volného podniku vypracovala na dvoudenní šampionát, stala vyhledávanou soutěží celé české špičky. Tu si nenechají ujít ani posádky ze Slovenska, Rakouska nebo Polska, a to jak soudobých tak i historických automobilů.

Velkou oblibu si vsetínská rally získala nejen skvělou organizací, která se projevila obzvláště vloni, kdy celé mistrovství doprovázelo husté sněžení a pořadatelé takřka za pochodu měnili rychlostní zkoušky, ale také výjimečnými tratěmi. Také letos budou připraveny opravdové špeky. „Obnovili jsme kdysi známou vložku z Hošťálkové do Semetína a připravili jsme zcela nový, technicky nejnáročnější úsek rally v okolí Kunčic pod Ondřejníkem,“ přiblížil trasu nejzajímavějších zkoušek manažer soutěže Marek Chytka. Další „erzety“ se pojedou z Vesníku do Malé Bystřice, z Bystřičky do Rožnova pod Radhoštěm a z Růžďky do Vesníku. „Soutěžící pojedou celkem 12 rychlostních testů při celkové délce rally 440 kilometrů,“ poznamenal ředitel soutěže Petr Gryger. Atraktivitě soutěže bezesporu přidá i účast známé dvojice Jan Kopecký – Filip Schovánek, kteří na Vsetín přijedou přímo z Korsické rally. „Nemůžeme si nechat ujít tak krásnou soutěž, která vytváří staronovou tradici rally na Valašsku. Startujeme tady od začátku historie tohoto podniku a pozitivně hodnotíme snahu pořadatelů stále jej zdokonalovat, ať už po stránce organizační nebo výběru tratí. Rychlostní zkouška Kunčice patří vůbec k nejlepším a nejnáročnějším „erzetám“ v naší republice,“ vysvětlila dvojice důvody svého startu na Vsetíně. Mezi přihlášenými posádkami však nechybí ani vsetínské dvojice Tomaštík - Vrečka a bratři Daňkovi.

Rally startuje v pátek 19. října v 17 hodin z Dolního náměstí. „Na tratě v okolí Vsetína soutěžící pošle první místopředseda vlády a čestný ředitel soutěže Jiří Čunek,“ poznamenal Chytka. Mistrovství bude pokračovat v sobotu 20. října, přičemž první sobotní zkouška Bystřička – Rožnov pod Radhoštěm se jede od 8.55. Diváci však budou moci závodní vozy vidět od osmi hodin v jejich servisní zóně na ulici U Bečvy na Ohradě. Cíl je taktéž na Dolním náměstí, první jezdec by měl do něj dorazit v sobotu v 17:19.

V souvislosti s průběhem rally dojde i k dopravním omezením. V pátek bude v době od 15:50 do 22:00 uzavřena komunikace Vesník – Malá Bystřice a v době od 16:45 do 23:00 cesta z Hošťálkové do Semetína. V sobotu budou uzavřeny tratě: od 7:40 do 17:45 Bystřička – Rožnov pod Radhoštěm, od 9:30 do 18:30 Růžďka – Vesník a od 8:25 do 15:00 Kunčice pod Ondřejníkem – Kunčice pod Ondřejníkem. Záštitu nad soutěží převzala také starostka města Vsetína Květoslava Othová a hejtman Zlínského kraje Libor Lukáš. Více informací naleznete na http://www.autoklubvsetin.com/rally/index.html
Ve Vsetíně 11. října 2007

Eva STEJSKALOVÁ
tiskové středisko
WÜRTH PARTR Rally Vsetín

Související odkazy:
Jaroslav Vančík prokázal kvality Citroënu C2 R2
Dan Vladyka se ohlíží nejen za úspěšným Vsetínem
Pohner: „Chyby ve startovní listině rozhodovaly“
Martin Hudec na Vsetíně skončil těsně vedle kadibudky
Bratrovražedný boj o titul vyhrál Jakubec
Na Vsetín přijede i Kopecký se Schovánkem
Vsetínská rally nabídne vysokou úroveň rychlostních zkoušek!
Würth – Partr rally 2007 - již zná tratě svého 4. ročníku

Vše o letošním ročníku této soutěže
Oficiální stránky soutěže
Zvláštní ustanovení
Harmonogram soutěže
Mapy soutěže
Přihlášené posádky
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Na Vsetín přijede i Kopecký se Schovánkem" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (29)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.86601 vteřiny k natažení.