Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 2 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - rally

TZ: Pražská děvčata hlásí návrat do Českého Krumlova
Posláno Čtvrtek, 25 Květen 2006 @ 17:44:47  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Po téměř dvouleté přestávce se vrací na soutěžní tratě dámská posádka Renáta Soukupová, Markéta Zámyslická. Návrat pražské dvojice je plánován na víkendovou Rallye Český Krumlov, kde se sympatická dvojice představí na voze Peugeot 106 Xsi v nejslabší třídě N do 1400 ccm.

Zatím posledním startem pro dvojici Soukupová, Zámyslická byla Barum rally Zlín v roce 2004. Tehdy Renáta ještě startovala pod svým dívčím jménem Jiroutová. V soutěži seriálu mistrovství Evropy však nespatřila cílovou rampu, neboť pro technickou závadu náročnou rally nedokončila. "Předčasné stop vystavila převodovka vozu hned na začátku druhé etapy. Ještě jsme odjely slušovickou erzetu a dále jsme už s Markétou nepokračovaly," vzpomíná Soukupová na tehdejší třetí start ve Zlíně. Z automobilových závodů se na chvíli odmlčela, neboť přišla radostná chvíle v osobním životě, když se jí narodil syn Ondřej. S návratem na rychlostní zkoušky počítala již v loňském roce a objevila se v seznamu přihlášených posádek na evropskou barumku. Zdravotní problémy však udělaly důrazný škrt plánů. "Barum rally Zlín mám velmi ráda a opravdu mne velmi mrzelo, že jsme do Zlína nemohla s Markétou přijet," říká Renáta, která barumku zdárně dokončila v roce 2002 a v následujícím roce jako spolujezdkyně Pavla Krbce. Na zapůjčeném voze Škoda Felicia ve třídě A6 dojela přes všechny obtíže až do cíle, kde obsadila pátou příčku v hodnocení své třídy. "V Českém Krumlově pojedu podruhé, ale poprvé jako řidička. Před dvěma lety jsem navigovala Milušku Davidovou, ale pro technickou závadu, prasklý brzdový kotouč, na voze Volkswagen Polo jsme nedojely. Na jihu Čech se každoročně jezdí nádherná rally s velmi náročnými rychlostními zkouškami. Všeobecný respekt budí především nejdelší úsek Malonty, ale například závěrečný úsek Kohout je velmi obtížný. Část páteční etapy se jede již za tmy, což mně nevadí. V naší třídě se sejde kvalitní konkurence, přihlášeno je celkem devět vozů. Naším cílem je krumlovskou rally především zdárně dojet a vidět startovní rampu i z té druhé strany."
Krumlovští pořadatelé přidělili Soukupové se Zámyslickou startovní číslo 96, v seznamu přihlášených posádek figuruje pod hlavičkou soutěžícího Montcar Autosport v AČR. "Vzali si nás pod svá křídla, za což jim děkujeme. Poděkování patří i reklamnímu partnerovi BETON-Těšovice, spol. s. r. o. za finanční podporu," říká Soukupová a závěrem dodává: "Pojedeme v Krumlově s maximálním nasazením. Auto je dobře na soutěž připravené, mimo jiné jsme vyměnili převodovku. Návrat je vždy velmi těžký. V mém případě především z časových důvodů, neboť zaměstnání, rodina, dítě a automobilové závody nejdou příliš dohromady."

34. Rallye Český Krumlov startuje v pátek 26. května v 17 hodin z parkoviště v Jelení zahradě v Českém Krumlově. Nejúspěšnější dvojice se objeví v cíli rally pod českokrumlovským zámkem v sobotu 27. května v 18.10 hodin. Celkem čtvrtý díl Global Assistance Mezinárodní mistrovství České republiky měří 650 km a obsahuje 12 rychlostních zkoušek na šesti úsecích v celkové délce 199 km

ZLIN PRESS production

Související odkazy:
Krumlovské neúspěchy jezdců Sportfota
Videoklip z Rally Český Krumlov
Onboard J. Tarabuse – Č. Krumlov 2006 RZ Přídolí
Odložilík ujel s půjčeným cliem jen pár kilometrů
Druhé místo pro Vaňáče v Krumlově
Spokojenost se třetím místem
Danova jedenáctka aneb rozhovor po Rally Český Krumlov
Fotografie z Rallye Český Krumlov
Pražská děvčata hlásí návrat do Českého Krumlova
34. Rallye Český Krumlov 2006 se představuje

Vše o letošním ročníku této soutěže
Oficiální stránky soutěže
Zvláštní ustanovení
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Pražská děvčata hlásí návrat do Českého Krumlova" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (21)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 2.178595 vteřiny k natažení.