Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 30 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
MČR - rally

TZ: V Púchově se bojuje o body do čtyř šampionátů!
Posláno Pátek, 24 Březen 2006 @ 15:47:40  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Nejlepší posádky Rallye Matador Tatry získají na cílové rampě cenné body do čtyř šampionátů, do kterých se letošní ročník púchovské rallye započítává. Vedle toho se rallye jede jako součást Poháru Slovenské republiky v rallye (PSR).

Na Povážie se opět pojede do body do FIA Evropského poháru v rally (EPC), poprvé s nejvyšším koeficientem 10! Podle geografického rozdělení spadá Matador Tatry do seriálu střed (central), kde kromě Slovenska se další rallye jedou na území České republiky, Slovinska, Chorvatska, Polska, Maďarska a Rakouska. V letošním roce je seriál tvořen celkem deseti podniky, které jsou rozděleny podle koeficientů. Na podnicích s nejvyšším koeficientem se pravděpodobně rozhodne o celkovém vítězi poháru. O jezdeckém obsazení zatím můžeme pouze spekulovat, ale k nejvážnějším kandidátům zřejmě budou patřit jezdci z Česka, Slovinska a Chorvatska. Koeficient 10 v praxi znamená, že vítěz si odveze z Púchova 200 evropských bodů! V loňském roce FIA Evropský pohár - východ vyhrála slovensko - česká dvojice Jozef Béreš jr, Petr Starý z košického týmu Styllex Tuning na voze Subaru Impreza STi. Po loňském pohárovém vítězství dává letos zákonitě přednost startům v juniorské klasifikaci mistrovství světa.


Dalším mistrovstvím, které v Púchově rozdělí body nejlepším posádkám, je FIA Central Europe Zone Trophy 2006 (CEZ) neboli Mistrovství Zóny střední Evropy v rally. Tento seriál čítá celkem 14 podniků, mezi nimiž nechybí ani rallysprint v Tišnově či Rally Košice. Rallye Matador Tatry však přiláká nejvíce soutěžících do dvou národních šampionátů Slovenské a České republiky. V rámci mistrovství Slovenska se rallye jede s koeficientem 3, zatímco v českém šampionátu jako třetí podnik osmidílného Global Assistance Mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2006.


Každopádně púchovská rallye slibuje koncem dubna v okolí Púchova a Banovců nad Bebravou hodnotný motoristický zážitek s puncem nejvyšší evropské kvality!


V Púchově 21. března 2006
Roman ORDELT
tiskový tajemník
Rallye Matador Tatry


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: V Púchově se bojuje o body do čtyř šampionátů!" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.036263 vteřiny k natažení.