Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 2 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
Informace serveru

Šest let na stránkách Rallysportu Příluky - statistiky a naše nej
Posláno Úterý, 07 Únor 2006 @ 23:56:45  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: Pavel Zvonek


Právě dnes uběhlo šest let od chvíle, kdy se na našich stránkách (v dynamické verzi) objevil první článek. Jak jsme vlastně přišli na myšlenku založit tyto stránky? Původní myšlenkou bylo informovat naše kamarády a kamarádky o tom, jak si vedou naše posádky při automobilových soutěžích. Později jsme zařadili populární komentáře z pohledu diváka automobilových soutěž a začali postupně získávat i čtenáře mimo okruh našich kamarádů. 10, 15, později 30 návštěvníků. Přestože jsme původně plánovali pouze exklusivní obsah našich stránek, žádostí o zveřejnění tiskových zpráv přibývalo a my je začali zveřejňovat. Fotogalerie jsme na naše stránky začali řadit už v roce 2000. Nejprve týmové a později i jiné posádky, zejména z Barum rally. Na konci roku 2003 započala spolupráce s fotografy Petrem a Jaroslavem Kunčíkovými. Později k nim přibyl také Libor Jungvirt. Přesně po dvou letech od prvního článku jsme na stránky zařadili i první video Zdeňka Vladyky. Videa na našich stránkách se vzápětí stala velmi oblíbenými a nalezla své fanoušky nejen v České republice, ale i v celé Evropě a vlastně i na světě. Jediným našim cílem bylo a je, pobavit se při tvorbě těchto stránek a někdy i udělat radost ostatním čtenářům. Čili užít si rally, tak jak si to užíváme při sledování rally a někteří z nás i v závodním kokpitu.

A nyní několik statistik a nej:
Našim nejčtenějším článkem se stal příspěvek o počítačové hře Colin McRae rally. Vznikl kvůli neustálým dohadům mezi našimi členy, o tom, kdo je nejlepší v této hře. Zveřejnění tohoto článku vyvolalo velké dohady a je třeba říci, že jsme rozhodně nezjistili, kdo je nejlepší a k uklidnění napětí nepřispěli.

Fotografie spolujezdce Jaroslava Blažka z Barum rally 2001 se zase stala nejkomentovanější. Po jejím zhlédnutí musí každý uznat, že oprávněně.

Nejsledovanějším videm je velice nepříjemná havárie dnes již zesnulého Tomáše Vojtěcha. V Rajnochovicích ji natočil David Kania a má téměř 23 000 kliknutí.

Nejaktivnějším autorem na našich stránkách je vedoucí týmu Štěpán Forman. Přes momentální tvůrčí pauzu je jeho 362 tiskových zpráv nepřekonatelných.

Prvním videem na stránkách se stal průjezd Jaromíra Tarabuse zatáčkou při RZ Tisovka na Rally Český Krumlov.

Našim prvním registrovaným čtenářem se stal uživatel Kobra z Mělníka. Zatím posledním je Kill Bill z Prešova. Dále jsou na našich stránkách zaregistrováni čtenáři z Polska, Slovenska, Německa, Rakouska, Chorvatska, USA a dalších zemí.

Na našich stránkách se nachází nejrozsáhlejší česká Crash galerie a také zde naleznete nejvíce odkazů na rally stránky z celého světa.

Nejvzdálenější komentář do fotogalerie nám napsal "Remy" jehož domovem je Costa Rica.

Nejnavštěvovanější představovačku z posádek Rallysportu Příluky má bratrská dvojice Dan Vladyka – Zdeněk Vladyka.

Celkově se na stránce Rally2.com – Rallysport Příluky nachází 1136 článků, 56 videí a 3547 fotografií. Nejsledovanější fotografií je zdemolovaný vůz Peugeot 206 WRC.

K co neobjektivnějšímu pohledu na automobilové soutěže přispívá i to, že jen jediný z tvůrců našich stránek – webmaster Davoš se nikdy aktivně nezúčastnil rally v soutěžním voze. Čili jsme redakce s největším procentuálním zastoupením majitelů licence soutěžního jezdce.

Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"Šest let na stránkách Rallysportu Příluky - statistiky a naše nej" | Přihlásit/vytvořit účet | 1 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek

Re: Šest let na stránkách Rallysportu Příluky - statistiky a (Body: 1)
podle Davos kdy Středa, 08 Únor 2006 @ 14:45:06
(Informace o uživateli)

Jaroušek je na té fotce opravdu vypečený...


[ Odpovědět ]

  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (19)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 4.772298 vteřiny k natažení.