Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 17 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Představení týmu
Na této stránce představujeme jednotlivé členy našeho týmu RallySportu Příluky.

Jaromír Tarabus

    Narodil jsem se v roce 1977 v Příluku u Zlína. V roce 1998 jsem poprvé usedl do závodního vozu jako spolujezdec Pavla Prášila na XXVIII. Barum rally ve třídě A5. Na podzim téhož roku jsem již toto vozidlo pilotoval. O rok později jsem se opět zúčastnil Barum rally tentokrát s vozem Škoda Favorit upraveným pro třídu N1. Mezi mé největší úspěchy patří vítězství ve třídě N1 s vozem Nissan Micra na těchto soutěžích: Kopná 99', Magnum rally 00', Akuma rally 00', zisk absolutního prvenství ve třídě N1 za sezónu 2000 a vítězství ve třídě N2 s vozem Honda Civic Vti: Rally Okříšky 01', Agropa rally 01', Sprintrally Kopná 01', Barumka 01' a zisk absolutního prvenství ve třídě N2 v rallysprintech. Mezi mé největší záliby zcela jistě patří motorismus, lyžování a počítačové simulátory rally.


Igor Norek

    Po odchodu Daniela Zpěváka do týmu Milana Kneifela přijal místo spolujezdce vedle Jaromíra Tarabuse. K jeho největším úspěchům patří: Magnum rally 00', Akuma rally 00', zisk absolutního prvenství ve třídě N1 za sezónu 2000 a vítězství ve třídě N2 s vozem Honda Civic Vti: Rally Okříšky 01', Agropa rally 01', Sprintrally Kopná 01' a zisk absolutního prvenství ve třídě N2 v rallysprintech. Za své největší koníčky pokládá sport, zejména hokejbal a samozřejmě automobilové sporty.Štěpán Forman

   Narodil jsem se v roce 1976. Již od mladí jsem navštěvoval naši nejpopulárnější soutěž Barum rally a každou zimu jsem mrznul při sledování  neméně populární Valašské zimy. Postupem času jsem se o rally začal stále více zajímat. V roce 1996 jsem se  jako mechanik zúčastnil Barum rally v doprovodu posádky Husták-Chrastecký. Zde získané zkušenosti jsem později zúročil v servisu Rallysportu Příluky pro posádku Tarabus-Zpěvák. Vzhledem k organizační náročnosti soutěží a stále zvyšujícím se nárokům na zabezpečení správného chodu týmu, jsem přijal funkci managera Rallysportu Příluky pro posádku Tarabus-Norek. Ve volném čase se věnuji zemědělství, výrobě vína a odpočinku.

Bc. Daniel Vladyka

    Jsem přímo nadšencem automobilových rally. Mezi mé zájmy patří z 95 % automobilové soutěže a zbývajících 5 % jsou ostatní věci, jako např. rekreační sporty. Jsem velkým vyznavačem Ladislava Křečka a jeho stylu jízdy. Zúčastnil jsem se několika amatérských soutěží a automobilových slalomů. Nejvíce si cením 17. místa absolutně na podniku VE STOPĚ VALAŠSKÉ ZIMY 2000, kterého jsme dosáhli se svým spolujezdcem, spolutvůrcem těchto stránek, Pavlem Zvonkem. Letos se mi  splnil dětský sen - startoval jsem na soutěži Valašská rallye, jako pilot posádky Vladyka Daniel, Vladyka Zdeněk.

Ing. Pavel Zvonek

    Narodil jsem se v roce 1975, a jako každý správný Zlíňan, jsem už jako malý fanda začal  navštěvovat Barum Rally. Každoročně jsem se nemohl dočkat, kdy ta "naše" Barumka zase odstartuje. Jako malí kluci jsme si neustále hráli na závodníky. Zlom nastal v roce 1995, kdy jsem se jako navigátor Miry Tarabuse i jezdec zúčastnil soukromé Rallysprint Petrůvka se speciálem Škoda 100L. Po úspěchu na této soutěži můj zájem o rally ještě vzrostl až do doby, kdy jel Mira své první soutěže. Účastnil jsem se jich jako týmový mechanik. Nyní mám na starosti obsah WWW stránek. Vystudoval jsem Stavební fakultu a mezi mé záliby patří fotbal, vysokohorská turistika, adrenalinové sporty, kvalitní hokej a dobré pivo.

Zdeněk Vladyka

   Jmenuji se Zdeněk Vladyka. Je mi 24 let a jsem opravdovým fandou automobilových soutěží. Pocházím ze Zlína, města automobilovým soutěžím velmi zaslíbeného. Mojí první rally byla samozřejmě naše Barum rally v roce 1984. Nikdy nezapomenu na modré R5 turbo bratří Čubrikových a jejich souboj s Haraldem Demuthem s audi 80 quattro. Mojí první rychlostní zkouškou byla legendární Pindula. Barum rally byla a je pro mě opravdovým svátkem. Protože z našeho bytu je vidět přímo na Velké kino a hotel Moskva, byl jsem, v dřívějších dobách, celý týden na pozoru a hlídal dalekohledem jestli už nepřijela nějaká závodnička. Jakmile jsem zjistil, že se tam nějaká objevila ihned jsem spěchal do města si ji prohlédnout. Na začátku 90.let jsem se začal jezdit dívat na rally ve Vsetíně a Vyškově, no a v roce 97", jsem poprvé opustil hranice Moravy a vydal se na rally Šumava. Ještě ten rok jsem navštívil první zahraniční soutěž Semperit rally v Rakousku. Dětský sen se mi splnil v řijnu 98" roku kdy jsem se byl podívat do San Rema na soutěž mistrovství světa. Další sen z dětství se mi splnil letos také v říjnu, kdy jsem se objevil aktivně na sprintrally ve Vsetíně jako spolujezdec posádky Vladyka-Vladyka (řidič je mladší bratr). Mezi moje oblíbené rally řadím Semperit, Barum, Šumava a Český Krumlov.

Petra Ševčíková

    Pletení ani vyšívání mě nikdy nic neříkalo. Mě začala bavit rally. Můžou zato kluci, oni jsou úplní maniaci. Hlavně Dan s Jaromírem. Kdyby byla rally ztělesněná ženská tak se s ní ožení. Jednou mě kluci vzali na rally a už mi to zůstalo. S nimi to ani jinak nešlo. V jejich společnosti by to začalo bavit i nebožtíka.  Takže, zatím co jiné holky pletou svetr u Esmeraldy, tak já stojím s klukama u rychlostní zkoušky, fotím závodní auta a je to super!

Jak tohle všechno vznikalo.

David Zvonek   

    Ke konci roku 1979 jsem poprvé spatřil světlo světa. Nebudu se rozepisovat kdy jsem se poprvé účastnil rally, protože vím že by to bylo velmi podobné jako u mých kolegů. Proto bych se raději zaměřil na mé ostatní koníčky. K mým nejoblíbenějším, kromě rally, patří vysokohorská turistika , výpočetní technika, volejbal, fotbal a mnoho dalších bláznivých a někdy i rizikových sportů. Taktéž se zajímám o fotografování a doufám že některá z mých fotek se brzy objeví i v naší fotogalerii.

  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.105376 vteřiny k natažení.