Hlavné ceny z fotosúťaže mieria z Púchova do Popradu a Českej republiky
Datum: Úterý, 03 Duben 2007 @ 18:07:02
Téma: Zahraniční souteže

Púchovskí organizátori z Racing, s.r.o., ve spolupráci s firmou Matador a tlačovým strediskom vyhlásili při minulom ročníku rallye súťaž v kategorii fotografov, nielen pro profesionálnych, ale aj pre amatérskych nadšencov. Témou bolo zachytiť objektivom fotoaparátu dianie na 37. Rallye Matador Tatry 2006.

Hodnotiaca komisia v zložení Ing. Miloš Ozimý (predseda organizačného výboru Rallye Matador Tatry), Petr Jureňa (automobilový pretekár, mnohonásobný majster Európy a Slovenska) a Roman Ordelt (tlačový tajomník Rallye Matador Tatry) na mimoriadnom zasedanie v Púchove konštatovala, že fotosúťaž mala dobrú úroveň, aj keď prekvapením bol nízky počet súťažiacich v kategórii profesionálov. V kategórii amatérov prišlo od 8 autorov celkovo 29 súťažných snímkov. Hlavná cena v kategórii medzi amatérmi mierie z Púchova opäť do Českej republika. Prvé miesto medzi amatérmi získal Roman Kašpárek z Spytihněvi, najlepším profesionálom bol vyhodnotený snímok Daniela Hlinky z Popradu, ktorý zaroveň získal i tretie miesto.