Odložená premiéra s kitovou fábií proběhne ještě letos
Datum: Pátek, 01 Prosinec 2006 @ 16:52:48
Téma: Ostatní rally

Rally2.comPremiérový start posádky Milan Kneifel – Radim Strnad se Škodou fábií 1.6 Kit Car z dílen Impromat Motorsport pana Vlastimila Brůzla se přece jenom uskuteční ještě v tomto roce. A to na Pražském rallysprintu tuto sobotu 2.12. 2006.Premiérový start posádky Milan Kneifel – Radim Strnad se Škodou fábií 1.6 Kit Car z dílen Impromat Motorsport pana Vlastimila Brůzla se přece jenom uskuteční ještě v tomto roce. A to na Pražském rallysprintu tuto sobotu 2.12. 2006.

Mysleli jsme, že už v letošním roce nic nepojedeme, ale pan Brůzl nás mile překvapil nabídkou startu s kitovou fábií na sprintu v Praze. A to dokonce s nejnovější evolucí, kterou vyvíjel a startoval s ní Honza Kopecký.

Na start se moc těšíme a doufáme, že se pěkně svezeme v konkurenci silných dvoukolek. I když vím, že jde spíše o šou pro diváky, tak se stejně pojede hodně rychle. Bude hodně záležet jaké počasí nás ráno v Praze přivítá. Doufám, že nám stovky příznivců rally budou fandit a hnát kupředu s tímto krásným vozem“, okomentoval nečekaný start v Praze Milan Kneifel.Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1627