nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

• Rally Vysočina – celkové neoficiální výsledky

• MČR - sprintrally V sobotu skončil druhý podnik MČR ve sprintrally Rally vysočina. Z celkového počtu 99 přihlášených posádek dokončilo tuto soutěž 62. Na prvním místě se umístil Karel Trněný, který byl však při závěrečné technické kontrole vyloučen pro použití podložek pod kola, které nebyly pevně přichyceny. Soutěžící se však proti výroku technických komisařů odvolal a tak si na oficiální výsledky musíme počkat minimálně 30 dnů, do rozhodnutí odvolacího soudu.
    Více... | 7 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Neděle, 31 Březen 2002 @ 23:08:15 (1829 čtenář(ů))

• Poděkování pořadatelům RZ 2,6

• MČR - sprintrally Jako spolujezdec posádky st. č. 90 bych chtěl touto formou poděkovat pořadatelům rychlostní zkoušky Radonín, kteří se nacházeli ve známém televizním vracáku na příjezdu od obce po které je RZ pojmenována. Při jejím druhém průjezdu jsme poslali svou Hondu do příkopy, ze které jsme nemohli bez cizí pomoci vyjet.
    Více... | 1 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Neděle, 31 Březen 2002 @ 20:24:13 (1535 čtenář(ů))

• Krátce po Rally Vysočina

• Krátce Rally2.comNově složená posádka Daniel Zpěvák – Pavel Zvonek jedoucí na voze Honda Civic VTi, obsadila na Rally Vysočina, která se jela tuto sobotu na tratích v okolí Třebíče a Okříšek výborné třetí místo v nabyté třídě N2. Tímto získala prvních 12 bodů do malého rally mistrovství. Podrobnosti přineseme v nejbližších dnech v komentáři spolujezdce.
    Více... | 13 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal David Zvonek kdy Neděle, 31 Březen 2002 @ 12:49:16 (2011 čtenář(ů))

• Problémy se stránkami

• Informace serveru Začíná se proslýchat, že opět naše stránky mají problémy. Tento problém se dá vyřešit jen tím, že v případě nefunkčnosti stránek dáte vědět emailem na technickou podporu. Stačí napsat čas a den kdy Vám stránky nefungovaly.

V připadě, že se takovýto problém vyskytl, či vyskytuje, napište na uvedený email nebo do komentářů pod článkem.
    Více... | 2 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Lukáš Vičánek kdy Pátek, 29 Březen 2002 @ 09:04:38 (1633 čtenář(ů))

• Před startem Rally Vysočina

• Rozhovory Druhé pokračování českého mistrovství v rallysprintech nás zavede do kopcovité českomoravské vrchoviny v okolí městečka Okříšky. Na startu této soutěže se ukáže nově složená posádka Daniel Zpěvák – Pavel Zvonek.
    Více... | 29 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal David Zvonek kdy Úterý, 26 Březen 2002 @ 23:43:02 (4145 čtenář(ů))

• Kalendář automobilových soutěží v roce 2002 – Změna

• MČR - sprintrally Pozor !!! V kalendáři MČR ve sprintrally dochází ke změnám termínů konání některých soutěží. Tato změna se týká Autotec Rally Brno a Sprintrally Kopná. Dále do kalendáře volných podniků přibyla nová soutěž a to Rally Plzeň. Podrobnější informace naleznete dále.
    Více... | Není komentář | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Pondělí, 25 Březen 2002 @ 06:36:32 (1051 čtenář(ů))

• Rallye Catalunya Costa Brava – celkové výsledky

• Zahraniční souteže Dnes skončil čtvrtý podnik mistrovství světa Rallye Catalunya Costa Brava. Z celkového počtu 120 posádek, které do soutěže odstartovali, cílovou rampou projelo 41. Vítězem se stal Panizi, jako druhý v pořadí do cíle dojel Burns a na třetím místě soutěž dokončil Bugalski. My Vám dnes přinášíme celkové výsledky této soutěže.
    Napsal Štěpán Forman kdy Neděle, 24 Březen 2002 @ 16:54:08 (1527 čtenář(ů))

• Okříšky 2001 – komentář Zdeňka Vladyky

• Historie Po úspěchu článku, ve kterém Zdeněk Vladyka popisoval loňskou rally Šumava, jsme se rozhodli před každou letošní soutěží zařadit jeho loňský komentář. Věříme, že s ročním odstupem to bude zajímavé čtení a třeba vám i pomůže s výběrem diváckého místa. Více...