nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

• Soutěž – kdo se stane absolutním vítězem?

• Soutěže Stejně tak jako u příležitosti předchozích podniku MS jsme pro Vás připravili tipovací soutěž. Tentokrát opět na Vaše přání o láhev domácí Přílucké slivovice. Úkolem dnešního třetího kola soutěže bude určit absolutního vítěze Rallye Catalunya Costa Brava. Ukončení třetího kola soutěže bude 21.3.2002 ve 24.00. Vítěz soutěže bude znám po vyhlášení oficiálních výsledků.
    Více... | 18 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Úterý, 19 Březen 2002 @ 22:11:46 (2349 čtenář(ů))

• 37. ročník RALLYE ŠUMAVA MOGUL – celkové neoficiální výsledky

• MČR - rally V sobotu skončil první podnik MČR v rally 37. ročník rallye Šumava Mogul. Z celkového počtu 110 přihlášených posádek dokončilo tuto velice náročnou soutěž pouze 49. Na prvním místě se umístil Karel Trojan, jako druhý dokončil soutěž Jindřich Štolfa a na třetím místě se umístil Václav Pech.
    Více... | 2 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Úterý, 19 Březen 2002 @ 20:49:31 (1719 čtenář(ů))

• Týmový komentář k průběhu Rally Šumava

• Týmové Informace První krok se posádce našeho týmu povedl. Dokázali zvítězit v nabité třídě N2 a odolat tlaku konkurence, která se sešla v dobré formě. Jak vše probíhalo se můžete dozvědět v našem týmovém komentáři.
    Více... | 5 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Pondělí, 18 Březen 2002 @ 23:11:30 (2853 čtenář(ů))

• Na Šumavě si pro vítězství dojel Karel Trojan

• MČR - rally Rallye Šumava se tradičně rozhodovala až v sobotní etapě v okolí Vimperka. Po Pechových problémech zvítězil Karel Trojan s Toyotou Corolla WRC. Do cíle dojelo jen 49 posádek.
    Napsal Petr Šulčík kdy Neděle, 17 Březen 2002 @ 13:47:40 (1555 čtenář(ů))

• Jaromír Tarabus – Igor Norek: 18. absolutně

• Krátce Rally2.comSkvělé 18. místo absolutně a prvenství ve třídě N2 vybojovala posádka Rallysportu Příluky na letošní Rally Šumava. V soutěži, která u nás neměla obdobu v obrovském nasazení soutěžících došlo k celé řadě havárií. Naše třída N2 opět patřila mezi nejvyrovnanější a i zde tempo neustáli aspiranti na přední příčky Bičák a Štembera. Nově složená dvojice našich kolegů Kneifel – Blažek rally dokončila na třetím místě v N2.
    Více... | 6 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Neděle, 17 Březen 2002 @ 12:56:18 (1653 čtenář(ů))

• Rally Šumava 2001 - komentář

• Historie Máte-li chuť zavzpomínat na to jak probíhala první soutěž loňského ročníku MČR v komentáři Zdeňka Vladyky, klikněte na více a přečtěte si zajímavý komentář, který vás dokonale natěší na letošní, jistě neméně kvalitní ročník. Více
    Není komentář | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Čtvrtek, 14 Březen 2002 @ 23:40:03 (1237 čtenář(ů))

• Týmový komentář RSP před startem Šumavy

• Týmové Informace Rally2.comKe zlomové záležitosti v historii našeho týmu dojde v pátek 15.3.2002. Tento den totiž sjede ze startovní rampy 37. ročníku Rally Šumava dvojice Jaromír Tarabus – Igor Norek. Po dvou letech vyplněných působením v rallysprintech a okořeněných ziskem celkových prvenství ve třídách N1 a N2, tak budou moci předvést své umění v našich nejdelších a nejnáročnějších soutěžích. Při této příležitosti jsme požádali vedoucího týmu Rallysport Příluky Štěpána Formana o zodpovězení několika otázek.
    Více... | 1 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Čtvrtek, 14 Březen 2002 @ 21:30:00 (2596 čtenář(ů))

• Rally Šumava – čtvrtek komentuje Štěpán Forman

• Týmové Informace Rally2.comZeptali jsme se vedoucího týmu: Jak probíhal poslední den před startem? Ve čtvrtek byla v Klatovech na programu technická přejímka, kterou prošla naše posádka s menšími problémy. Náš spolujezdec si zapomněl doma v Otrokovicích řidičský průkaz, který je jednou z podmínek úspěšného absolvování technické přejímky. Tato situace se napřed řešila na dopravním inspektorátu, odkud nás odkázali na místní Okresní úřad. Zdejší ochotná úřednice, které bychom chtěli tímto poděkovat, nám na samém konci pracovní doby vystavila duplikát průkazu a v podstatě nás tak zachránila. Zítra se trénuje Činovský okruh, který bude muset naše dvojka absolvovat v mém voze, neboť porucha tréninkového vozu se ukázala být závažnější."
    Napsal Pavel Zvonek kdy Čtvrtek, 14 Březen 2002 @ 21:28:49 (1623 čtenář(ů))