nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

• Rally team Kulhánek po Blovicích

• MČR - sprintrally Na prvním mistrovském závodu MČR ve sprintrally si odbyla svou letošní premiéru posádka Rally teamu Kulhánek. Posádka přestoupila po loňském účinkování ve třídě A5 o stupínek výš mezi třídu A6. O tom jak se této posádce dařilo se můžete dočíst na www.rallyteam-kulhanek.cz v týmovém komentáři.
    Více... | 4 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Pavel Zvonek kdy Úterý, 26 Únor 2002 @ 20:36:31 (1052 čtenář(ů))

• 46. Tour de Corse 2002 – seznam přihlášených posádek

• Zahraniční souteže V pátek 8.3.2002 odstartuje 46. ročník Tour de Corse. Této soutěže se za Škoda Motorsport zúčastní tři posádky včetně Romana Kresty. Kdo v seznamu přihlášených chybí je loňský vítěz rally Jesus Puras. Podrobnější informace naleznete dále v seznamu přihlášených posádek.
    Více... | 7 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Úterý, 26 Únor 2002 @ 06:18:04 (1727 čtenář(ů))

• Komentář RSP k průběhu Rallyšou Blovice

• MČR - sprintrally Letošní první soutěž v rallysprintech měla start v západočeských Blovicích. Na velice kvalitní startovní pole připravili pořadatelé šest rychlostních zkoušek. Jednalo se o klasické, asfaltové a velmi rychlé úseky "vyšperkované" několika retardy. Jarní počasí minulý týden opět prohrálo a tak soutěžící museli ukázat své umění na kluzké trati.
    Napsal Pavel Zvonek kdy Úterý, 26 Únor 2002 @ 00:30:33 (1489 čtenář(ů))

• V Blovicích drama s tragickým koncem

• MČR - sprintrally Ve znamení souboje Tomáše Hrdinky a Václava Pecha se odehrála první soutěž MČR ve sprintrally. Kolem trati se sešlo hodně diváků, kteří přihlíželi dramatickému souboji od startu až do cíle. Do rallye vstoupil lépe Pech, jenž si vytvořil před Hrdinkou mírný náskok.....
    Více... | 3 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Petr Šulčík kdy Pondělí, 25 Únor 2002 @ 00:35:40 (1409 čtenář(ů))

• Zimowy Rajd Dolnoslaski 2002 – celkové neoficiální výsledky

• Za rally po Evropě Dnes skončila první soutěž polského mistrovství Dnes skončila první soutěž polského mistrovství Zimowy Rajd Dolnoslaski. Vítězem soutěže se stal Janusz Kulig s vozem Seat Cordoba WRC. Druhé místo obsadila posádka Kuzaj - Wislawski s vozem Toyota Corolla WRC a na třetím místě soutěž dokončila posádka Bebenek - Bebenek s vozem Mitsubishi Lancer EVO V. Další podrobné celkové výsledky naleznete dále.
    Více... | Není komentář | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Sobota, 23 Únor 2002 @ 21:02:03 (1339 čtenář(ů))

• VII. ročník RALLY ŠOU BLOVICE – celkové neoficiální výsledky

• MČR - sprintrally Dnes odpoledne skončil první podnik MČR Sprintrally Rally Šou Blovice. Absolutním vítězem se stal Václav Pech před Tomášem Hrdinkou a to pouze o osm desetin vteřiny. Třetí místo obsadil Štěpán Vojtěch. Další podrobné celkové výsledky naleznete dále. Také se začátkem týdne můžete těšit na komentář Pavla Zvonka a Zdeňka Vladyky, kteří se za RallySport Příluky tuto soutěž navštívili.
    Více... | 1 komentář(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Štěpán Forman kdy Sobota, 23 Únor 2002 @ 19:29:11 (1614 čtenář(ů))

• Mimo mísu ...

• Informace serveru Jak již říká název článku, zabrousil jsem do jiné kategorie, než je autosport. Vzhledem k tomu, že jste již začali diskutovat (mně nechapajícímu člověku) v předchozím článku, tak jsem se rozhodl, že si podiskutujeme o hokeji který se odehrál včera 20.2.2002. Zde se utkali čeští hokejisté s ruskými reprezantanty. Napište co si myslíte o tomto zápase, ve kterém rozhodla 2. třetina ve které byli naši hoši překvapeni svou početní převahou 5:3.
    Více... | 10 komentáře(ů) | Vytisknout  Poslat článek známým
    Napsal Lukáš Vičánek kdy Čtvrtek, 21 Únor 2002 @ 10:55:13 (1720 čtenář(ů))

• 10 let závodění - představení týmu

• Zajímavosti Ano bude to již 10 let co zavodní tým Slovnaft rally team poprvé se objevil na startovních listinách českých rally. A proto tu máme pro Vás pozvánku na oficiální představení týmu pro letošní sezónu. Tato akce se bude konat v Music landu A ve Zlíně a to 2.března 2002. Více informací bude možné najít jak na stránkách Music landu A , tak i na oficiálních stránkách Slovnaft rally teamu.
    Napsal Lukáš Vičánek kdy Středa, 20 Únor 2002 @ 18:20:15 (1283 čtenář(ů))