Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 15 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Soutěže

Vzpomínáte, zapomínáte nebo si pamatujete?
Posláno Úterý, 03 Září 2002 @ 23:53:34  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: Pavel Zvonek


Připravil jsem si pro vás jednoduchý testík. Při loňské Barum rally se na startu pod zlínským Velkým kinem objevilo třináct vozů specifikace WRC. Letos by měl být tento počet ještě vyšší. Dokážete přiřadit k fotografiím Jiřího Čecha správná jména pilotů těchto vozů loňské Barumky? Za každou správnou odpověď si připočtěte jeden bod. Poté body sečtěte a vyhodnoťte podle naší tabulky. Správné odpovědi naleznete na konci článku.

ab
cd
ef
gh
chi
jk
l

Foto: Jiří Čech


13 bodů
Bravo! Je vidět, že jste opravdový znalec a pro opravdového znalce to zas tak těžké nebylo. Na Barumku se už dlouho těšíte, i když si asi říkáte, že těch zahraničních es s WRC mohlo být ještě víc. Nakonec si stejně, ale řeknete, že je to super, vždyť taková konkurence se v Evropě nevidí. Tratě se vám docela líbí, hlavně ty nové a super RZ projíždějící Májovou. Ten pátek nějak přetrpíte, hlavně aby všichni pokračovali i další dny. Trochu máte obavu z toho co udělají železné sloupky ve vnitřku zatáček a velký počet diváků na trati i na přejezdech. Nemůžete se pořádně rozmyslet, který úsek si vyberete ke sledování, ještě si to musíte pořádně probrat s kamarády. Ze své kapsy sice vytáhnete stovku, ale za tu podívanou by to mělo stát. Ve Zlíně buď bydlíte nebo tady rádi jezdíte. Už loni se vám tady líbilo.

10-12 bodů
Pro vás platí to, co je napsáno nahoře. Jenom ta chybička do odpovědí se vloudila. Hlavu vzhůru, za chvilku to začne.

7-9 bodů
Velmi dobré znalosti. U trati nestojíte jako ňouma nebo místní opilý vesničan, ale živě diskutujete o tom co vidíte. Rád čtete časopisy a internetové články o rally. Brzo se dostanete na úroveň skutečného znalce.


4-6 bodů
Rally vás hodně zajímá. A ty vozy WRC? Dyť ti Poláci se stejně pletou, toho Angličana si v životě nezapamatuji a Sibera měl stejné auto jako Kresta. Hlavně ať všichni předvedou na trati co umí. Ono kolikrát není ani důležité, kdo ze špičky přijede, ale jak se daří, respektive nedaří zbytku startovního pole.


1-3 body
Ale jo, alespoň takto. Každý nemusí být chodící encyklopedie jako Zdeněk Vladyka. Prostě nejste ten typ, co nevynechá jedinou soutěž v okruhu 500 km. Od Barumky si slibujete hlavně pěkný sportovní zážitek. Kdo bude startovat, není až tak důležité, hlavně si někde pěkně stoupnout a v klidu to sledovat na trati nebo v pivním stanu.

0 bodů
I kdyby přijel kompletní tovární tým Peugeotu, nechá vás to v naprostém klidu. Na naše stránky jste patrně zabloudil/a naprostou náhodou. Nevadí, třeba vás to jednou chytne, potkáme se na RZ a pěkně pokecáme.

0 bodů, ale soutěži jste moc nerozuměli, bydlíte na sever od Opavy
Na Rajd Barum se velice těšíte. U vás doma toho k vidění moc není. Byli jste rádi, když jste si na Rajdech Hoga přečetli, že Janusz Kulig prohlásil: "Trzeba jechać tak szybko jak to możliwe i dać z siebie wszystko. Piłka jest teraz po mojej stronie." Hodně mu proto věříte, určitě porazí i celou rally špičku vašich jižních sousedů a svého největšího soupeře v ME. Do Zlína přijedete v předstihu a rozhodně nezapomenete do svého Malucha přibalit gril na opékání klobásek.


Správné odpovědi
A) Václav Pech, B) Roman Kresta, C) Emanuele Dati, D) Stanislav Chovanec, E) Raimund Baumschlager, F) Tomáš Hrdinka, G) Janusz Kulig, H) Pavel Sibera, Ch) Jan Trajbold, I) Ken Skidmore, J) Leszek Kuzaj, K) Tomas Kuchar, L) Emil Triner

Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"Vzpomínáte, zapomínáte nebo si pamatujete?" | Přihlásit/vytvořit účet | 10 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek

Re: Vzpomínáte, zapomínáte nebo si pamatujete? (Body: 1)
podle Paja kdy Středa, 04 Září 2002 @ 00:09:59
(Informace o uživateli)

Tak se ukažte, vy Ěleňové, Kubánci, Darebnice, Prachové, Davošové a další internetoví ťápalové. Já jsem měl samozřejmě 13 bodů.

PS: I naše mamka poznala Krestu


[ Odpovědět ]

Re: Vzpomínáte, zapomínáte nebo si pamatujete? (Body: 1)
podle Davos kdy Středa, 04 Září 2002 @ 00:18:38
(Informace o uživateli)

Tak se mi zda ze pan je trochu tapala, nevim kdo pobihal cele odpoledne po baraku a hledal startovku na barumku z lonskeho roku. Ja to rozhodne nebyl a na posezeni jsem spravne urcil osum zavodniku a to jsem si za boha nemohl vzpomenout na Kuchara.


[ Odpovědět ]

Re: Vzpomínáte, zapomínáte nebo si pamatujete? (Body: 1)
podle wollych kdy Středa, 04 Září 2002 @ 06:47:57
(Informace o uživateli)

To Mocne Leszkovi moc slušelo.
Zajímavý a hezký testík.


[ Odpovědět ]

  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.187146 vteřiny k natažení.