Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 5 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Krátce

Čas bilancování, nových předsevzetí a poděkování.
Posláno Pondělí, 31 Prosinec 2001 @ 11:55:46  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: Štěpán Forman


PF 2002

PF_2002

Je zde opět konec roku, čas bilancování a čas nových předsevzetí. V letošním roce náš tým navázal spolupráci s MOTOCARSPORT rallye team Zádveřice a díky tomuto výborně fungujícímu partnerství se naši posádce Jaromír Tarabus – Igor Norek podařilo zvítězit s vozem Honda Civic 1,6 Vti ve třídě N2 v Radio Impuls Sprintrally Championship. Mimo to Jaromír Tarabus, tentokrát však se spolujezdcem Jaroslavem Blažkem s vozem Honda Civic 1,6 Vti odstartovali a obsadili 1. místo ve třídě N2 v nejpopulárnější regionální soutěži Barum rally. Z motoristického hlediska můžeme považovat rok 2001 Za velmi úspěšný.
V roce 2002 bychom chtěli pokračovat ve velmi úspěšné spolupráci s MOTOCARSPORT rallye team Zádveřice a zúčastnit se s vozem Honda Civic 1,6 Vti „velkého mistrovství“.

Příznivcům našich internetových stránek, jistě neunikla zásadní změna vzhledu, ale i změna datové formy stránek, ke které v letošním roce došlo. Navázali jsme spolupráci se Zlínskou firmou DATITEL, která nám zdarma poskytla prostor na svém serveru a s její velkou pomocí jsme se dostali na páteřní síť. Dalším krokem ke zkvalitnění provozu našich stránek bylo zakoupení domény www.Priluky.cz a od této chvíle jste mohli nacházet naše stránky na srozumitelnější adrese www.RallySport.Priluky.cz.
V nadcházejícím roce bychom chtěli zkvalitnit jak obsahovou, tak grafickou část. Dále bychom chtěli pro Vás připravit několik zajímavých soutěží a chystáme se zvýhodnit registrované návštěvníky našich stránek.

Všem našim sponzorům, obchodním partnerům, mechanikům a příznivcům bychom chtěli poděkovat za velkou podporu, kterou nám věnovali a chtěli bychom všem popřát do nového roku 2002 hodně zdraví, štěstí pracovních i osobních úspěchů.
Ze své pozice vedoucího týmu, bych chtěl v neposlední řadě poděkovat všem členům týmu, kteří vykonávají práci pro tým ve svém volném čase a zcela bezplatně a nelitují obětovat nemalé materiální a finanční prostředky pro bezproblémový chod týmu.

Děkujeme Vám všem za podporu, která nám umožnila zisk celkového prvenství v seriálu Radio Impuls Sprintrally Championship ve skupině N2 pro rok 2001 a budeme velmi potěšeni, zachováte-li nám svou přízeň i nadále.

Štěpán Forman
vedoucí týmu RallySport Příluky


Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"Čas bilancování, nových předsevzetí a poděkování." | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.693527 vteřiny k natažení.