Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 12 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Zajímavosti

TZ: Další pestrý MOTORTIP – od motokár přes Stopu po trucky
Posláno Sobota, 24 Únor 2007 @ 15:23:22  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Televizní motoristický magazín MotorTip, vysílaný především v kabelových televizích, ale nyní nově také na Vysočině na TV Prima, ve své čtvrté letošní premiéře přináší desítku příspěvků z různých motoristických disciplín od motokár až po závodní trucky. Půlhodinový pořad je od tohoto posledního únorového víkendu až do pátku 2. března k vidění také on-line na internetu.

„Ve druhém únorovém a čtvrtém letošním MotorTipu můžete vidět a dozvědět se, že mostecký závodník Michal Dolák přestupuje z cestovních vozů do okruhových trucků , mladičký motokárista Jan Midrla byl zase vybrán do prestižní společnosti a zúčastní se prestižních motokárových závodů, připomeneme i loňský úspěch dvou českých sajdkáristů na veteránské akci v Alpách a budeme se opět věnovat také zasněžené Stopě Valašské zimy, oblíbenému amatérskému podniku na Valašsku. A záběry ze Stopy jsou jistě ozdobou pořadu, přičemž nechybí ani několik výletů mimo trať, či záběry z auta,“ popisuje obsah pořadu Pavel Jelínek, šéfredaktor a producent MotorTipu.

Ve zbývající části pořadu je připomenutí úspěchu Jana Kopeckého na dvou severských sněhových soutěží ve Švédsku a v Norsku a vše doplňuje několik pozvánek na některé letošní blížící se akce, jako je Rally Vysočina, Valašská rally, Rally Hustopeče, či na premiérový otevřený festival freestylových sportů do Ronda a další podniky, či třeba na autosalon do Ženevy a v červnu pak i do Brna. Na úplný konec pořadu je připravena soutěž o knihu Rallye 2006 od Dušana Velímského a dalších autorů.

„Příští již březnový MotorTip nabídne ohlédnutí za loňskou sezónou v rozhovorech s několika našimi úspěšnými vrchaři a opět se vrátíme k loňské sezóně trucktrialu a přiblížíme další závody tohoto jistě atraktivního sportu, kde bývá k vidění řada dramatických situací i karambolů. Vrátíme se také do prosincové Prahy na zdejší vyhlášený rallyesprint , když tentokrát záběry zaměříme hlavně na vytáčení takzvaných koleček a připravíme pár minut, složených pouze z koleček. Tento příspěvek byl již několikrát odložen, protože se prostě nevešel, ale tentokrát to snad již vyjde. Do některého z dalších letošních MotorTipů připravujeme také reportáž z nedávné 24 hodinovky v exotické Dubaji, kde se podařilo českému týmu K§K vybojovat bronz,“ doplňuje ještě Pavel Jelínek, který mimochodem minulou sobotu již počtvrté za sebou obdržel za své motoristické mediální snažení od představitelů ÚAMK ČR titul Motoristický novinář roku 2006.


Novinkou je zahájení vysílání v regionálním vysílání TV Prima v síti TV Vysočina ( dřívějšího JSC studia) na celé Vysočině a to s vysílacími časy vždy v sobotu a v pondělí ráno !!! Začátky vysílání jsou v 7,30 hodin v sobotu, respektive v 7,20 hodin v případě pondělní reprízy. Kromě celé Českomoravské vrchoviny je toto vysílání vidět také částečně v jižních Čechách na českobudějovicku, táborsku a jindřichohradecku a na jižní Moravě v oblasti třebíčska a znojemska !!

Čtrvtý letošní Motortip s výše uvedenou náplní bude ve vysílání metropolitní TVB1 v Brně a na jihu Moravy ( plus na internetu) k vidění až do páteční noci 2. března. V dalších lokalitách lze časy vysílání i jeho repríz většinou nalézt na internetových stránkách jednotlivých TV studií.

MotorTip je možné vidět také na internetu na adrese www.tvb1.cz v sekci ON LINE vysílání. Konkrétně vždy v sudém týdnu zpravidla v každou lichou hodinu plus půlhodinka ( např. 7,30 – 9,30 - 11,30 hod. atd !!). A to každou druhou nebo čtvrtou hodinu …. Přitom ke zhlédnutí pořadu není nutné ani nějaké super rychlé připojení.

Některé díly z roku 2006 jsou pak také ve stažení v archivu dle vlastního výběru.
DVD s výběrem pořadů MotorTip je také možné objednat na adrese p.jelinek@tvb1.cz .

MotorTip je vysílán v sítích Karneval a SELFnet ( tedy na jihu Moravy), kde je po dobu jednoho týdne několik repríz denně. Ale i v dalších TV, jako je KTV Hustopeče, TV OIK nebo KTV v Jeseníku. Dále jej šíří severočeská TV Lyra a TV Vysočina. V jednání jsou další lokality.
Na viděnou s MotorTipem !!

Podrobnosti o lokalitách, kde je pořad vysílán, též na:
www.forcable.cz,
www.selfnet.cz,www.selfservis.cz,
www.oik.cz (TV OIK – Orlický infokanál),
http://www.ktjes.cz/ ( KTV Jeseník),
www.hustopece-city.cz (KTV Hustopeče),
www.tvlyra.cz (TV Lyra)
http://www.jsc-studio.cz/ (TV Vysočina),
www.TVB1.cz (včetně on line vysílání na internetu !!) – metropolitní televize Brněnská jednička – Brno a jih Moravy,
www.motormix.cz , www.car.cz

Tisková informace pořadu MotorTip č. 2007_únor_2

Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Další pestrý MOTORTIP – od motokár přes Stopu po trucky" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.50742 vteřiny k natažení.